O nas

O nas

Poznaj bliżej firmę Multi-Projekt oraz ich młodych i kreatywnych pracowników. Dowiedz się więcej, dlaczego warto nam zaufać i podejmij przemyślaną decyzję przy wyborze ekipy do budowy Twojego wymarzonego i pięknego ogrodu…

Kim jesteśmy?

Multi-Projekt to wciąż dynamicznie rozwijająca się firma, która nieustannie stawia sobie nowe cele i wyzwania. Dzięki takiemu podejściu osiągamy wspólnie z naszymi Klientami sukcesy już od wielu lat, w takich dziedzinach jak: projektowanie ogrodów, realizacja i budowa ogrodów oraz pielęgnacja ogrodów. Pracownicy naszej firmy, których oddajemy do Twojej dyspozycji, to profesjonaliści z najwyższej półki. Potrafią zaspokoić najbardziej wygórowane potrzeby i oczekiwania w niezwykle skuteczny sposób. Jesteśmy młodą i zgraną ekipą specjalistów, którzy nie boją się nowych wyzwań…

Pracujemy na terenie województwa mazowieckiego:

  • projektowanie ogrodów Warszawa
  • budowa ogrodów Warszawa
  • ogrody Warszawa

Polityka jakości

Podczas złożonego procesu projektowania Twojego ogrodu stosujemy sprawdzone rozwiązania, choć często wdrażamy w życie innowacyjne i ciekawe pomysły. Pozwala to dodać nutkę szaleństwa, która bardzo często ze zwykłego ogrodu tworzy prawdziwe dzieło sztuki i stanowi radość dla Twoich oczu i ducha.

Korzyści dla Ciebie ze współpracy z firmą Multi-Projekt:

  • Wykwalifikowana grupa specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zapewnia Ci fachowe doradztwo oraz profesjonalne wykonawstwo.
  • Oferujemy Ci pełny zakres usług – od projektu ogrodu, poprzez realizację oraz stałą pielęgnację.
  • Jesteśmy otwarci na Twoje uwagi, chętnie doradzamy, służymy Ci naszym doświadczeniem i wiedzą – zawsze staramy się sprostać Twoim oczekiwaniom.
  • Wykorzystujemy i proponujemy sprawdzone rośliny oraz materiały, wyłącznie renomowanych Firm, z którymi współpracujemy od lat.
  • Dysponujemy najnowszym sprzętem, dzięki czemu działamy szybko i dokładnie, zapewniając Ci przy tym konkurencyjne ceny.
  • Na wszelkie wykonane przez nas prace wystawiamy dla Ciebie pisemną gwarancję. Posiadamy ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej na wykonywane usługi i posiadane środki trwałe. Możesz spać spokojnie!

Zanim zdecydujesz się na współpracę z Multi-Projekt, posłuchaj Opinii jednego z naszych Klientów:

Chyliczki, dn. 12.09.2012 Muti-Projekt Karolina Łuczyk zaprojektował mój ogród przydomowy, wykonała system nawadniający oraz nasadzenia. Projekt ogrodu,  jak i jego wykonanie, uwzględniał nasze potrzeby. Ogród spełnia nasze oczekiwania i cieszy oczy. Całe przedsięwzięcie zostało przez Multi-Projekt przeprowadzone sprawnie, szybko, bezkolizyjnie. Dobór roślin uwzględniał warunki położenia ogrodu, ale także zapewnienie różnorodności kolorystycznej, co było dla Nas ważne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług świadczonych przez Multi-Projekt, bo to profesjonaliści w swojej dziedzinie, spełniający oczekiwania klientów. Katarzyna Zajączkowska-Weremczuk