Woda w ogrodzie

Woda w ogrodzie

Jak dobrze wiesz, woda w życiu każdego człowieka odgrywa kluczową rolę. Tak samo, jak Twój organizm potrzebuje wody do życia, podobnie Twój ogród bez niej się nie obejdzie.

Jej funkcja nie musi jednak ograniczać się tylko i wyłącznie do podlewania. Rola wody w Twoim ogrodzie może być zdecydowanie ciekawsza…

Niepowtarzalny klimat i urok w Twoim ogrodzie!
Wspaniały wypoczynek… jeszcze bliżej natury…

Jakie są zalety wody w ogrodzie?

  • Oczka wodne, stawy ogrodowe, fontanny i kaskady tworzą niesamowity klimat Twojego ogrodu, nadając mu uroku. Woda w ogrodzie fascynuje, bawi, poprawia Twój nastrój i mikroklimat. Ogrody wodne to prawdziwy skarb! Dlaczego? Ponieważ nawilżają powietrze oraz przynoszą orzeźwiającą świeżość w upalne letnie dni.
  • Woda w Twoim ogrodzie stanowi wspaniały element dekoracji, który kształtuje krajobraz wokół Twojego domu. Dzięki wodzie, Twój ogród staje się doskonałym miejscem relaksu i odpoczynku po ciężkim dniu pracy. Jeśli nie dysponujesz dużą ilością przestrzeni, warto abyś pokusił się o wykonanie choćby niewielkiego oczka wodnego. Wystarczy Ci do tego nawet niewielki zbiornik wodny, a Twój ogród nabierze szczególnego uroku.
  • Coraz więcej ludzi decyduje się na zakładanie ogrodów wodnych. Głównym powodem jest ich  zaleta oraz wysoka dostępność materiałów do ich wykonania. Jestem raczej przeciwnikiem tego typu rozwiązań. Wykonujemy oczka wodne indywidualnie dobrane do danego ogrodu wielkością oraz formą. Wykonujemy wykop. Jako hydroizolacji używamy wyłącznie najlepszych dostępnych materiałów jakim jest EPDM – jest bardzo trwały oraz umożliwia wykonanie oczka wodnego o dowolnym kształcie.

Oczka wodne

Budowane przez nas oczka wodne są zawsze wysokiej jakości, za co szczerze doceniane przez naszych Klientów… W połączeniu z innymi elementami Twojego ogrodu, dają niesamowite efekty oraz zadowolenie… sprawiają, że Ty i Twoi najbliżsi będziecie chcieli spędzać przy nich całe dnie…

Możemy zaprojektować i wybudować dla Ciebie oczka wodne wszystkich rodzajów, jakie są powszechnie stosowane. Zrealizujemy indywidualne pomysły według Twoich określonych preferencji. Po wykonaniu projektu i określeniu optymalnego miejsca lokalizacji, wykonujemy naszą pracę w ustalonym z Tobą terminie.

Stawy ogrodowe

Jeśli dysponujesz większym terenem i marzysz o wodzie w Twoim ogrodzie, proponujemy Ci wykonanie stawu. Odpowiednio zaprojektowany oraz wykonany sprawi, że Twój ogród stanie się miejscem wyjątkowo naturalnym.

Profesjonalnie zaprojektowany teren zieleni przez Multi-Projekt, dodaje kolorytu na całej przestrzeni Twojego ogrodu. Niezależnie od rodzaju gruntu i podłoża, posiadamy odpowiedni sprzęt, który pozwala w krótkim czasie zbudować wielki i okazały staw. Z pewnością będzie to centralny i najważniejszy punkt w Twoim ogrodzie, podziwiany przez wszystkich, którzy będą mieli okazję go oglądać.

Fontanny ogrodowe

Każde oczko wodne, czy też trawnik w Twoim ogrodzie zaświeci pełnym blaskiem dopiero wtedy, gdy uzupełnimy je o efektowny element, jakim jest niewątpliwie fontanna. To właśnie ona zawsze tworzy miłe i pozytywne wrażenia… Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby niepowtarzalny klimat wprowadziła również do Twojego ogrodu.

Oferujemy Ci w tej kwestii własne, oryginalne i specyficzne pomysły, które zaspokoją nawet najbardziej wyszukane Twoje potrzeby i pragnienia. Podczas realizacji projektu, zastosujemy sprzęt jedynie sprawdzonych i renomowanych producentów, co zapewni długoletnią trwałość i bezawaryjną pracę Twojej fontanny.

Kaskady ogrodowe

Piękne i szumiące kaskady z roślinami wodnymi oraz oryginalne skarpy, to elementy, przy budowie których od samego początku wykazujemy się niezwykłą kreatywnością, co spotyka się z powszechnym uznaniem i rosnącym zainteresowaniem naszych Klientów.

Twój ogród powinien mieć w swoim wnętrzu elementy praktyczne, takie jak system automatycznego nawadniania, ale dopiero wspaniała kaskada, jaką stworzymy dla Ciebie, przesądzi o atrakcyjności danego miejsca w Twoim ogrodzie. Oferujemy Ci nowatorskie projekty i sprawną realizację. Ustalimy z Tobą każdy najdrobniejszy szczegół tak, abyś był w pełni zadowolny z efektu końcowego.

Sprawdzone akcesoria do oczek wodnych:

  • Oase – producent: systemy filtrujące wodę w oczkach wodnych, pompy, fontanny, oświetlenie.
  • Firestone – producent geomembrany EPDM z syntetycznego kauczuku, służącej do hydroizolacji oczek wodnych.
  • Soll – producent jednych z najlepszych, dostępnych na polskim rynku produktów do pielęgnacji stawów i oczek wodnych.

Nie zwlekaj dłużej i umów się z naszymi specjalistami na konsultację!